Forum klanu ...

Sprawy klanowe i nie tylko :)

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Słuchajcie ziomale, jesli chcecie pograc sobie w lajnejdżyka to zapraszam na Exi - Torki ^^

#1 2006-12-01 21:42:41

JaQL

Mrok Shillien

Punktów :   

Wstąp, zostaw namiar i czekaj:):):)

Proszę nowych i chetnych którzy zdecydowali sie dołączyć do naszego klanu o pozostawienie informacji w tym właśnie miejscu



- Nazwa z gry (nick),
- Jaka rasa oraz profesja,
- Lvl.



Jeśli tylko lider lub osoby przez niego upoważnione będą w grze poszukają z wami kontaktu i udzielą wszelkich potrzebnych wam informacji ewentualnie dokonają przyjecia w szeregi klanu.
Dziekuję i zapraszam do naszego klanu:)


Shillien, tam powstalem z pyłu, tam jest me mroczne serce, i tam spocznie kiedyś moja dusza...

Offline

 

#2 2007-03-12 21:36:57

HE

Gość

Re: Wstąp, zostaw namiar i czekaj:):):)

Adrianoo
HawkEye
54lv
Gralem kiedys w Klanie DarkThrone jako Mitylos pozniej zmienilem postac na HE i odezwalem sie do nekiego z checia powrotu ale mialem awarie sprzetu i jak juz z powrotem gralem to z przykroscia dowiedzialem sie ze DT juz nie istnieje dlatego moze tu sie zalapie

 

#3 2007-03-13 22:45:19

JaneDo

Mroczny Rycerz

Punktów :   

Re: Wstąp, zostaw namiar i czekaj:):):)

pm do TorkynPL, albo do mnie w grze.

Ostatnio edytowany przez JaneDo (2007-03-13 22:45:40)


Brak pieniędzy jest źródłem wszelkiego zła.

Offline

 

#4 2007-04-02 21:15:21

pietruch

Gość

Re: Wstąp, zostaw namiar i czekaj:):):)

pietruchpl, czlowiek glad, lvl 48+

podoba mi sie wasz klan i atmosfera. bylem w waszym sojuszniczym klanie inna postacia ale jej nie mam juz czekam na pozytywne rozpatrzenie mojej propozycji

 

#5 2007-04-02 21:16:32

Cristofen

Gość

Re: Wstąp, zostaw namiar i czekaj:):):)

- Cristofen
- Dark elf,SK
- 43

Witam,gram sk narazie 43 poniewaz skladam full plate armor.W l2 pogrywam 1,2 roku  na tym servie ^^,przed wipem jeszcze.Szukam klanu aktywnego,w ktorym zawsze sie znajdzie pt,pvp,siage ^^.

 

#6 2007-04-04 16:34:20

mateusz

Gość

Re: Wstąp, zostaw namiar i czekaj:):):)

JaQL napisał:

Proszę nowych i chetnych którzy zdecydowali sie dołączyć do naszego klanu o pozostawienie informacji w tym właśnie miejscu



[i]- nataljaPl
- Jaka rasa oraz profesja, lucznik czlowiek
- Lvl

[color=green][center][b]Jeśli tylko lider lub osoby przez niego upoważnione będą w grze poszukają z wami kontaktu i udzielą wszelkich potrzebnych wam informacji ewentualnie dokonają przyjecia w szeregi klanu.
Dziekuję i zapraszam do naszego klanu:)

szybko bije i duzo gram prosze o kontakt

 

#7 2007-05-10 21:29:26

ShadowOfAkasha

Użytkownik

Punktów :   

Re: Wstąp, zostaw namiar i czekaj:):):)

-ShadowOfAkasha
-Human Fighter, Dark Avenger
-52

Witka, gram w L2 od niecalych dwóch lat. Przyznam sie że ta postać nie jest moją pierwszą na tym servie(mysle ze wam to nie przeszkadza) Wybrałem wasz klan z tego powodu bo jest tu spokojowa atmosfera, a także gracze niczemu sobie . Mam nadziej że będzie mi sie z wami grało jak najlepiej i odwrotnie

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.playmoviefree.pun.pl www.fcbielany.pun.pl www.wirtualnaeurowizja.pun.pl www.gothic-game.pun.pl www.bw-abw.pun.pl